Hakkımızda

Avrupa ve Türkiye’de faaliyet gösteren Jobzone Headhunter hizmetleri, müşteri kitlesine mühendislik hizmetleri sağlayan Tegenion Danışmanlık şirketinin yan kuruluşudur. Grup şirketlerinin kurucusu ve CEO’su olan Mesut Semerci, uzun yıllardır Avrupa ülkelerinde çeşitli uzmanlık alanlarında ve farklı şirket bünyelerinde proje bazlı hizmetler vererek Freelance çalışmalarını günümüzde sürdürmeye devam etmektedir. Avrupa’da çalışan tedarikine büyük ihtiyaç duyulmakta ve Jobzone bu soruna çözüm üretmek için biriktirilmiş olan bilgi, birikim ve tecrübeleri; yıllar içerisinde kurmuş olduğu bağlantıları kullanarak ihtiyaç duyulan ülkelere “Eleman Temini” sağlamaktadır.

Avrupa’da son yıllardaki demografik yapı istatistikleri, nüfusun %65’inin 60 yaş üzeri olduğunu göstermektedir. Bu nedenle, tüm sektörlerde ve tüm branşlarda büyük bir eleman ihtiyacı doğmaktadır. Özellikle sağlık, mühendislik, IT ve zanaatkârlık becerileri gerektiren işlerde eleman açığı bulunmaktadır. Almanya başta olmak üzere İsviçre, Avusturya, Norveç gibi birçok Avrupa ülkesinde “Şoför” olarak mesleğini icra edecek eleman eksikliği yaşanmaktadır. Avrupa ülkelerindeki eleman arayışı ve yeterli düzeyde çalışana ulaşılamaması nedeniyle, birçok aile işletmesinin ve şirketinin kapanmak ya da yurt dışına satılmak zorunda olduğu görülmektedir.
Yurt dışında çalışmayı hedefleyen kişiler için çalışma şartları ve ülkeler arası prosedürler de güncellenmektedir. Günümüzde Avrupa Birliği üyesi olmayan ülkelerin vatandaşları da belirli şartların yerine getirilmesi durumunda Avrupa’da yaşama ve çalışma hakkına sahip olmaktadır.

Biz Jobzone Danışmanlık olarak, Avrupa’ya gitmek ve orada çalışmak isteyen kişilerle işverenler arasında gerekli şartların yerine getirilmesi, iş bulma arayışlarında çözüm üretilmesi konularında bir köprü görevi görmekteyiz.
Avrupa ülkelerinde çalışmak isteyen ancak hareket planı olmayan kişilere, Avrupa’da iş bulma, çalışma ve yaşama konularında çözümler üretmekteyiz.

Yeteneklerinden Haberdar Eder

JOBZONE DANIŞMANLIK

İletişim

Sizin için yapabileceklerimiz hakkında konuşmak için görüşmek isteriz.

İletişim

Lokasyon

Dünyadaki lokasyonlarımız hakkında bilgi edinin.

Konum Bilgileri

Başvuru

Hayallerinizi gerçekleştirmek için şimdi harekete geçin.

Hızlı Başvuru

Destek

Cevabını merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamak için buradayız.

Sıkça Sorulan Sorular
Phone
Email
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email
This site is registered on wpml.org as a development site.